به صنایع آسیا صنعت خوش آمدید.

پیچ و مهره آسیاصنعت تولیدکننده و تامین کننده انواع پیچ و مهره

فروشگاه آسیاصنعت در زمینه تولید، تامین و توزیع انواع پیچ و مهره و قطعات خاص طبق نقشه با بهره گيری از نيروی كار متخصص و با استفاده از تكنولوژی روز دنيا توانسته محصولات خود را به بازارهای داخلي عرضه كند.

صنایع پیچ و مهره در راستای اجرای سیاست فروش مشتری‌محور و حمایت کامل از مشتریان عزیز، سیاست سود کم و فروش بیشتر را در پیش گرفته‌است.چرا که هدف نهایی هر کسب و کار ارائه بهترین خدمات به مشتریان محترم می‌باشد.پس ما سود خود را تا کمترین حد ممکن پایین آورده‌ایم تا مشتریان عزیز از خریدی که از ما می‌کنند راضی باشند زیرا رضایت شما مشتریان محترم بهترین سرمایه و اعتبار برای ما است.

ما افراد مسئولیت پذیری هستیم

مسئوليت

ما به کارمان علاقه مند هستیم

خلاقیت

ما ثابت شده ایم

کیفیت

صنایع آسیاصنعت همراه همیشگی شما

تیم فروش و پشتیبانی ما اینجاست تا با کمترین قیمت ممکن آنچه را که نیاز دارید برای شما فراهم کند و با ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان که خدمت صادقانه به آن‌ها همیشه تعهد شماره یک ما بوده است، از شما پشتیبانی می کند.

محصولات این شرکت شامل انواع پیچ و مهره شیاردار، مربعی، آلن، ستاره‌ای، چهارسو، پیچ های شش گوش، پیچ آلن، پیچ دو سر رزوه، پیچ خشکه، انکربولت، انواع مهره و واشر می‌باشد.

این محصولات ساخته‌شده از آلومینیوم فولاد، استیل، فولاد ضد زنگ، تیتانیوم بوده و مطابق با استانداردهای بین‌المللی صنایع مورد نیاز کشور از جمله صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و خودرو می‌باشد.

همچنین کلیه محصولات پیچ و مهره آسیاصنعت دارای گواهینامه کیفیت از آزمایشگاه ‌های معتبر بوده و تمامی فرآیند تولید و یا تامین توسط همکاران ما در واحد کنترل کیفی بازرسی شده تا از انطباق محصول با استاندارد مربوطه اطمینان حاصل نمایند.

همکاران ما از طریق شماره تلفن‌ های موجود در سایت و همچنین از طریق اینستاگرام و واتس‌ اپ درزمینه انتخاب محصولات مناسب و باکیفیت مورد نیاز شما، آمادگی کامل دارند تا مشاوره و راهنمایی‌های لازم را خدمت مشتریان محترم ارائه دهند.برای مشاهده محصولات، استعلام قیمت و خرید پیچ و مهره و دریافت راهنمایی و مشاوره با ما در ارتباط باشید.

برخی از مشتریان ما